Praca w branży gier

QA Tester Aplikacji Mobilnych

dla Crimson Pine Games sp. z o.o. w Gliwice

Praca stała Testowanie

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Jasna 14
Warunki finansowe: 4-8k PLN brutto (UoP) lub 5-9.5k PLN + VAT (B2B)
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Nasza strona: crimsonpine.com

CEL I MISJA
Jesteśmy Crimson Pine Games, a naszym celem jest tworzenie w sposób niezależny wysokiej jakości produktów, które w pozytywny sposób będą wpływały na setki milionów ludzi na świecie. Aby go osiągnąć wprowadzamy innowacje w obszarze tzw. “evergreen’ów” czyli wiecznie popularnych typów gier / aplikacji rozrywkowych.

Szukamy doświadczonych testerów, którzy chcą dołączyć do zgranego zespołu, by razem tworzyć aplikacje z najwyższej półki na platformy iOS i Android. Obecny projekt April Coloring to kolorowanka, w którą grają miliony graczy na całym świecie. Nasze główne wyzwania to szybka reakcja na zmiany oraz zachowanie bardzo wysokiej jakości aplikacji.

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór nad jakością tworzonego przez nas oprogramowania.
  • Testowanie nowych funkcjonalności i testy regresyjne.
  • Udział w projektowaniu nowych funkcji już na wczesnym etapie.
  • Tworzenie dokumentacji testowej, test case’ów, scenariuszy testowych i ich egzekucja.
  • Aktywny udział w procesie automatyzacji testów i współpraca z innymi QA i deweloperami.
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów - znajdowanie różnych rozwiązań i branie pod uwagę konsekwencji każdego z nich.

WYMAGANIA

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Preferowane doświadczenie w testowaniu gier, aczkolwiek testowanie aplikacji też będzie uwzględniane.
  • Bardzo wysoki poziom zdolności organizacyjnych - dołączysz do zespołu pracującego w Scrum, gdzie priorytetyzacja zadań ma duże znaczenie.
  • Zainteresowanie game designem - będziesz musiał/-a zrozumieć jak działa to co testujesz i uczestniczyć w powstawaniu nowych funkcjonalności już na etapie ich projektowania.
  • Bardzo dobra znajomość j.polskiego i j.angielskiego w mowie i piśmie.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole, w którym cenimy sobie brak toksyczności, jednocześnie preferujemy kulturę no-bullshit :).
  • Pracę nad długoterminowym rozwojem ambitnych i wysokiej jakości gier / aplikacji mobilnych (April Coloring - posiadająca miliony użytkowników na całym świecie to obecnie nasz główny projekt).
  • Umowa o Pracę lub kontrakt B2B - wedle preferencji kandydata / kandydatki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 4-8k PLN brutto (UoP) lub 5-9.5k PLN + VAT (B2B).
  • Nowoczesne biuro 600m2 (w biurze m.in. biblioteka, prysznice jeżeli wpadasz rowerem, sala rekreacyjna, wiele miejsca i spokoju) w centrum Gliwic.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego w biurze, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe do escape roomów, wieczory przy planszówkach i inne tego typu atrakcje.

Brzmi jak oferta dla Ciebie? Świetnie, czekamy na Twoje zgłoszenie, wyślij CV na adres e-mail: rekrutacja@crimsonpine.com

Odpowiadając na to ogłoszenie wyślij maila na adres rekrutacja@crimsonpine.com. Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.)

Data publikacji: 2021-11-26

Liczba wyświetleń: 653