Praca w branży gier

Senior Programmer Unreal C++/UE4

dla Viabo Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Praca stała Programowanie

Viabo Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko: Senior Programmer C++/UE4
Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy i chcesz współtworzyć, a nie tylko wykonywać odgórnie zlecone zadania - aplikuj do Viabo, nowego bydgoskiego studia, ze świeżymi pomysłami i europejskim sposobem prowadzenia firmy.
Viabo to nie tylko miejsce z luźną i otwartą atmosferą pracy, ale również profesjonalne, finansowo stabilne studio z klarowną strategią i ciekawym portfolio produkcji.
Dlatego jeżeli interesuje cię nie tylko wynagrodzenie na uczciwych warunkach, ale również miejsce, gdzie zostaniesz doceniony za wkład w produkcję nietypowych projektów - aplikuj do Viabo.

Podstawowe zadania to:
• szeroko rozumiany development gier i ich technologii;
• implementacja prototypów i docelowych mechanik/systemów gier;
• prace programistyczne mające na celu zwiększenie poziomu jakości produktu przed wejściem na rynek (polishing);
Wymagania:
• Dobra znajomość języka C++
• Dobra znajomość środowiska UE4
• Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
• Doświadczenie w produkcji gier
Dodatkowym atutem będą:
• Komercyjnie wydane gry (w szczególności branie udziału w procesie certyfikacyjnym)
• Duże doświadczenie w co najmniej jednym z systemów Unreal (AI, Automation, Particle [Niagara], UPL, UMG i inne)
• Umiejętność projektowania kodu wykorzystującego wiele wątków
• Doświadczenie w automatyzacji
Oferujemy:
Umowa o Pracę od samego początku
• Po okresie próbnym, umowę na czas nieokreślony
• Stawkę początkową 7000-10000 na rękę (netto UoP)
• Realny wpływ na kształt powstających gier
• Luźną i kameralną atmosferę
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii
• Stałe możliwości rozwoju
• Pracę w dobrze skomunikowanym, w pełni klimatyzowanym biurze w Bydgoszczy
• Ludzkie podejście do prowadzenia zespołu i projektów
• Cotygodniowe, wspólne granie (obecnie na tapecie Valheim)

Aplikacje prosimy składać na adres mailowy: office@viabogames.com

Prosimy by wiadomość/CV zawierała klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2021-11-26

Liczba wyświetleń: 487