Praca w branży gier

Senior programista UE4/C++

dla Road Studio SA w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy producentem gier wideo o tematyce motoryzacyjno-survivalowej, opartych jednocześnie na motywie podróży.

W związku z uruchomieniem kolejnego projektu poszukujemy kandydatki lub kandydata z doświadczeniem w tworzeniu gier w silniku Unreal Engine 4 cechującego się wysoką samodzielnością.

Zadania:
• Udział w planowaniu i projektowaniu nowych pomysłów do gry
• Implementacja mechanik rozgrywki

Oczekujemy:
• Minimum 4 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku
• Bardzo dobrej znajomości C++
• Bardzo dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4
• Bardzo dobrej umiejętności debugowania i optymalizacji kodu
• Umiejętności organizacji własnej pracy
• Umiejętności współpracy z zespołem
• Kreatywności i odpowiedzialności

Zainteresowanie grami symulacyjnymi oraz motoryzacją będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Elastyczność w zakresie ustalania zasad współpracy – preferowana umowa B2B
• Sporą swobodę w ustalaniu godzin pracy.
• Doskonałą atmosferę, gdzie specjaliści pracujący przy różnych projektach wspierają się nawzajem
• Możliwość pracy przy projektach, które wytyczają nowe ścieżki w segmencie gier podróży.
• Realny wpływ na realizowany projekt
• Praca w biurze w centrum Warszawy – lub zdalnie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Road Studio Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 45/49 / 44, 00-648 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2021-12-31

Liczba wyświetleń: 239