Praca w branży gier

Unreal Engine Developer C++/Blueprints

dla Silent Bear Studio w Siedlce

Praca stała Programowanie

UNREAL ENGINE DEVELOPER C++/BLUEPRINTS

Szukamy osoby posiadającej znajomość programowania w silniku Unreal Engine przy pomocy blueprintów oraz/lub C++ do pracy przy projekcie survival horror - Dark Moonlight.
Więcej informacji: Steam, trailer na IGN, fanpage Silent Bear Studio.

Praca w niedużym zespole w biurze zlokalizowanym w Siedlcach – nie szukamy osób do pracy zdalnej.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości silnika Unreal Engine 4/5
  • znajomości C++ oraz Blueprintów
  • samodzielności w działaniu
  • osób z pasją, z zamiłowaniem do gier i swojej pracy
  • znajomości branży
  • chęci rozwoju
  • dobrze rozwiniętych umiejętności rozwiązywania problemów
  • chęci dzielenia się ciekawymi pomysłami i aktywnym uczestnictwie w rozwijaniu projektu

MILE WIDZIANE:

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

OBOWIĄZKI

  • tworzenie kodu w silniku UE4/5 na potrzeby gry
  • optymalizacja gry pod kątem wydajności i pamięci
  • współpraca z grafikami, designerami oraz innymi programistami
  • doświadczenie z podstawowymi systemami, takimi jak zarządzanie assetami, dźwiękiem, pamięcią itp.
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju gry

CO OFERUJEMY:

  • początkowo współpraca na podstawie UOD/UZ/ B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • system motywacyjny (bonusy finansowe w zależności od sukcesu projektu)
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę

W treści wiadomości prosimy o załączenie CV oraz kwoty miesięcznego wynagrodzenia jakie Cię interesuje.

Data publikacji: 2022-01-10

Liczba wyświetleń: 193