Praca w branży gier

Level Designer / 3D Artist

dla YSLAB w Zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

YSLAB (https://www.makietainteraktywna.pl/)
Praca zdalna
Wynagrodzenie: 35-70 zł/h + VAT B2B
(możliwa również UoZ)

YSLAB
Lider w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań dla branży nieruchomości. Tworzymy rewolucyjną aplikacje 3D do prezentacji inwestycji w realtime:

ZADANIA
Głównym zadaniem będzie przygotowanie scen w Unity. Realne odwzorowanie miast i danej inwestycji. Ustawienie sceny, światła, materiałów, rozstawienie propsów itp. Szerszy opis zadań możemy przesłać mailowo.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy z Unity (preferowana wersja 2020.1 lub nowsza)
  • doświadczenie w tworzeniu scen w Unity 3D
  • umiejętność tworzenie tekstur i materiałów pod Unity 3D

MILE WIDZIANE

  • umiejętność tworzenia modeli 3D
  • umiejętność czytania planów architektonicznych
  • doświadczenie w tworzeniu scen miast
  • znajomość programu Substance Designer, Painter, SpeedTree
  • umiejętność tworzenia/edytowania shaderów w Amplify Shader Editor/Shader Graph

OFERUJEMY

  • pełne wdrożenie w workflow, dostęp do obszernych instrukcji na firmowym Wiki
  • wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania
  • możliwość rozwoju, podążamy za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • elastyczne godziny pracy

Szukamy zdolnych, zaangażowanych grafików. Jeśli spełniasz większość powyższych punktów, to czekamy na Twoje CV lub link do portfolio. Wyślij je proszę na: kariera@yslab.pl w tytule wpisując "Unity - 3D Artist” lub przez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2022-01-10

Liczba wyświetleń: 471