Praca w branży gier

Programista UE4

dla Revenge Studios w Warszawa

Praca stała Programowanie

Revenge Studios to miejsce skupiające doświadczonych developerów pracujących nad steampunkową rzeczywistością.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • tworzenie i wprowadzanie mechanik w oparciu o dokumentację
  • nadzór techniczny projektu
  • implementacja UI
  • optymalizacja kodu
  • tworzenie i modyfikacje narzędzi ułatwiających pracę wewnątrz silnika innym członkom zespołu (level designerom, grafikom)

Wymagania:

  • znajomość Unreal Engine 4 oraz C++
  • udokumentowane doświadczenie przy pracy nad innymi projektami -umiejętność prototypowania mechanik w oparciu o ogólne wytyczne -znajomość systemów kontroli wersji GIT/Perforce(Helix) -zdolność samodzielnej pracy, pomysłowość oraz kreatywność

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
-perspektywy rozwoju zawodowego
-przyjazna atmosfera pracy wolna od korpo-optyki

  • pracę w studiu zlokalizowanym blisko metra

Prześlij swoje CV na formularz poniżej.

(Z następującą klauzulą dot. ochrony danych osobowych):
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revenge Studios Sp. z o. o. („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych. Jestem świadomy że moja zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.”

Data publikacji: 2022-01-10

Liczba wyświetleń: 174