Praca w branży gier

Unity developer (VR sport startup)

dla From Poland With Dev w zdalnie

Praca stała Programowanie

Szukamy Unity developera do sportowego, międzynarodowego startupu VR z Teksasu (USA).

Rozwijamy produkt Win Reality, który służy do trenowania baseballu i softballu w wirtualnej rzeczywistości. Posiadamy wielu klientów w USA, z aplikacji korzystają gracze profesjonalni i amatorscy. Umożliwiamy niezwykle precyzyjny, wirtualny trening ze światowej klasy sportowcami - w naszym teamie pracują znani trenerzy i zawodnicy sportowi.

Co cenimy w tym projekcie:

  • międzynarodowy, mocny team programistów (m.in. Kodi, Michael, Jarret, Bryan), a także zawodników i - ekspertów (m.in. Chris i Dan)
  • polskie godziny pracy i jednocześnie amerykański, innowacyjny startup VR
  • nie “klepiemy” kodu - programiści współodpowiadają za rozwiązania i rozumieją biznes.

Obowiązki:

  • rozwój corowej platformy do treningu i gier, w ramach zespołu VR
  • wdrażanie prototypów, interakcji 3D, interfejsu użytkownika
  • prowadzenie code review i dbałość o porządek w kodzie
  • inne zadania: monitoring, skalowanie, integracja itd.
  • modelowanie i symulowanie fizycznych interakcji, charakterystycznych dla baseballu.

Wymagania:

  • komercyjna znajomość C# i Unity na poziomie senior/mid
  • solidne podstawy matematyczne i geometrii 3D
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • chęć pracy blisko biznesu i zrozumienia potrzeb użytkowników
  • mile widziane: AR/VR, doświadczenie w aplikacjach na konsole/urządzenia mobilne, doświadczenie w web, shaders, grafika komputerowa, Android, Bluetooth.

Mile widziane doświadczenie w naszym stacku:

  • Game Engine - Unity 2020.x
  • Platforma - VR Oculus Quest
  • Version Control: PlasticSCM
  • Monitoring: Cloudwatch.

Oferujemy:

  • nowy sprzęt do pracy do wyboru
  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)
  • przyjazna atmosfera sprzyjająca rozwojowi (program szkoleń, system poleceń, budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)
  • wysoka kultura organizacyjna i używanie narzędzi ułatwiających pracę
  • UoP, B2B do wyboru
  • praca zdalna lub z biura (w Krakowie lub Bielsku-Białej, możliwość coworkingu w innych miastach).

Proces rekrutacyjny:

  • 30min wstępnej rozmowy z HR
  • 60-90min rozmowy technicznej (zadanie lub live coding)
  • 60min rozmowy Win Reality (Senior Dev + CEO).

O From Poland With Dev
Jesteśmy międzynarodowym zespołem ceniącym rozwijające projekty, relacje międzyludzkie i work-life balance. Pracujemy wyłącznie z klientami z polecenia - dzięki temu nie jesteśmy podwykonawcą i działamy jako bliski partner lub “team extension”, będąc regularnymi członkami zespołów. Cenimy pracę blisko biznesu, swobodę i możliwość wpływania na produkt. Minimalizujemy formalności, bo interesuje nas wydajna, merytoryczna praca i rozwój. Brak dystansu, otwartość, zaufanie i ludzkie podejście to filary naszej codziennej pracy.

Data publikacji: 2022-01-14

Liczba wyświetleń: 234