Praca w branży gier

Programista C# (Unity, Mid/Senior)

dla Metal Mantis Games sp. z o.o. w Zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Metal Mantis Games, obecnie pracujemy nad grą Cryospace, jednak w najbliższym czasie ruszamy z nowym projektem, w związku z którym rozbudowujemy zespół.
Tworzymy nowatorski horror, inspirowany "Lśnieniem" Kubricka z mechanikami gry detektywistycznej.
Szukamy zdolnego programisty, który pomoże nam z opracowaniem systemów gry (zwłaszcza proceduralnie generowanego otoczenia).
Oprócz wynagrodzenia oferujemy akcje spółki dla osób które zostaną z nami na dłużej.

Gwarantujemy pracę w pełni zdalną oraz możliwość realnego wpływu na kształt projektu.

Wymagamy:

-Biegłej znajomości silnika Unity.
-Doświadczenia przy minimum jednym projekcie komercyjnym.
-Umiejętności pracy w zespole.
-Sumienności, samoorganizacji, odpowiedzialności.

Mile widziane:
-Zainteresowanie grami komputerowymi i rynkiem gier.

Zakres zadań:
-Opracowanie i pisanie systemów gry..
-Implementacja swoich rozwiązań do silnika.
-Tworzenie buildów.
-Prowadzenie dokumentacji.
-Skuteczna komunikacja z pozostałymi członkami zespołu.

Otrzymujesz:
-Elastyczne godziny pracy.
-Umowę b2b lub zlecenie.
-Długofalową współpracę.
-Pracę w niewielkim zespole.
-Możliwość wpłynięcia na kształt projektu.
-Możliwość otrzymania udziałów spółki.

Data publikacji: 2022-01-17

Liczba wyświetleń: 437