Praca w branży gier

Junior Unity Developer (C#)

dla YSLAB w Zdalnie

Praca stała Programowanie

YSLAB (https://www.makietainteraktywna.pl/)
Praca zdalna
Wynagrodzenie: 25-35 zł/h netto
(w zależności od umiejętności i formy zatrudnienia)
Zakres: 140-160h miesięcznie

YSLAB
Lider w dostarczaniu interaktywnych rozwiązań dla branży nieruchomości. Tworzymy rewolucyjną aplikacje do prezentacji inwestycji realtime:

ZADANIA
Twoim zadaniem będzie rozwój aplikacji oraz wdrażanie kolejnych projektów w silniku aplikacji.

WYMAGANIA

  • Znajomość C#
  • Dobra znajomość środowiska Unity
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość systemów kontroli wersji
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa

MILE WIDZIANE

  • podstawowa znajomość programu graficznego (Photoshop lub Affinity Designer)
  • znajomość kontroli wersji Plastic SCM
  • znajomość systemu oświetlenia i postprocesów

OFERUJEMY

  • pełne wdrożenie w workflow, dostęp do obszernych instrukcji na firmowym Wiki
  • wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania
  • możliwość rozwoju, podążamy za nowościami oferowanymi przez nowe wersje Unity
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • elastyczne godziny pracy

Szukamy zdolnych i zaangażowanych programistów. Jeśli spełniasz większość powyższych punktów, to czekamy na Twoje CV lub link do portfolio. Wyślij je proszę na: kariera@yslab.pl w tytule wpisując "Junior Unity Developer” lub przez formularz Skillshot.

Data publikacji: 2022-01-17

Liczba wyświetleń: 696