Praca w branży gier

Unity Developer

dla RemmedVR w Toruń

Praca stała Programowanie

Poszukujemy kandydata/tki poziom junior / mid / senior – jesteśmy zainteresowani każdym wariantem.
Wynagrodzenie: 3000 – 15000 zł netto (umowa o pracę lub B2B) – w zależności od doświadczenia.
Miejsce pracy: biuro w Toruniu w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko starówki lub hybrydowo: praca zdalna z możliwością regularnych dojazdów do Torunia rzędu 5-10 dni w miesiącu.

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zespole,
• Minimum dobra znajomość Unity3D / C#,
• Zdolność pisania czystego, optymalnego kodu,
• Minimum dobra znajomość GIT,
• Angielski na poziomie branżowym / technicznym

Mile widziane:
• Umiejętność pisania shaderów (HLSL, GLSL, Cg),
• Chęć uczestnictwa w procesach kreatywnych, np. w zakresie mechaniki gier,
• Chęć i umiejętność rozwijania gier w zakresie level design,
• Podstawowa znajomość zarządzania Socketami / zagadnień sieciowych,
• Doświadczenie z wirtualną rzeczywistością (jako developer lub użytkownik),
• Doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym.
• Doświadczenie z innymi technologiami i językami programowania.

Obowiązki:
• Rozwój obecnych i nowych gier terapeutycznych w środowisku mobile VR,
• Rozwój rdzeniowych funkcji platformy RemmedVR od strony aplikacji VR,
• Praca w zespole Scrumowym.

Czekamy na Twoje CV. Jeśli chcesz napisać do nas parę słów możesz to zrobić w e-mailu. Każde doświadczenie, także własne projekty, co wiąże się z Unity/programowaniem i można to nam pokazać jest dla nas dużym plusem, także pamiętaj, by o tym wspomnieć.
Zgłoszenia proszę przesyłać na link: https://f.momentumtools.io/?form=v4_qvphmuonbzws oraz na adres sylwia.marzec@remmed.vision

Nie zapomnijcie dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. takiej:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RemmedVR Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w tym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Data publikacji: 2022-01-18

Liczba wyświetleń: 285