Praca w branży gier

Junior/Mid Environment 3D Artist

dla BLUM Entertainment w Zdalnie

Praca stała Programowanie

[3000 - 6000 netto]
[UoD, UZ, B2B]
[Zdalnie]

Zespół BLUM Entertainment poszukuje osoby na stanowisko Junior/Mid Environment 3D Artist,
która dołączy do zespołu i wesprze nas w tworzeniu projektu gry RPG oraz strategii ekonomicznej.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie modeli 3D środowiska
  • Dodawanie modeli do silnika gry
  • Współpraca z artystami, programistami, designerami

Wymagania:

  • Znajomość Blendera, Substance Paintera oraz Photoshopa
  • Podstawowa wiedza o silniku gry (Unity/Unreal Engine)
  • Minimalne doświadczenie w branży gier bądź projektach niekomercyjnych

Mile widziane:

  • Znajomość Substance Designera
  • Znajomość Zbrusha
  • Doświadczenie komercyjne

Oferujemy:

  • Duży wpływ na ostateczny kształt gier
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (od 3000 do 6000 netto)
  • Rozwój w gronie ambitnych osób
  • Dostęp do firmowych zasobów naukowych
  • Elastyczne godziny pracy, core hours - 9-14
  • Przyjazną i wesołą atmosferę pracy

Portfolio oraz CV proszę wysyłać w formularzu poniżej.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2022-01-20

Liczba wyświetleń: 601