Praca w branży gier

Senior Concept Artist / Level Artist

dla Gruby Entertainment w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

W Gruby Entertainment pracujemy nad niedawno ogłoszonym projektem gry Deadlink.

Deadlink to dynamiczny FPS roguelite osadzony w cyberpunkowym świecie.

Poszukujemy Concept Artysty/ Level Artysty, kogoś kto pomoże stworzyć unikalne i zapadające w pamięć lokacje.

Obowiązki:

  • Tworzenie/konceptowanie lokacji z dużym naciskiem na storytelling pasujący do świata gry
  • Tworzenie konceptów pojedynczych propów
  • Opracowywanie rozwiązań do problemów związanych z visual designem
  • Współpraca z Art Directorem i innymi artystami w celu utrzymania spójności wizji artystycznej
  • Dotrzymywanie terminów

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z designem w rysunku linearnym
  • Doskonale wyczucie skali, proporcji i kompozycji
  • Kreatywność i dbałość o detal
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność przyjmowania krytyki
  • Pasja do gier

Dodatkowe punkty za:

  • Znajomość jednego z programów do modelowania (Blender, 3DS Max, Maya)
  • Znajomość Unreal Engine 4

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 7000 zł netto
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w pełni zdalną

CV wraz z portfolio prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Data publikacji: 2022-01-20

Liczba wyświetleń: 364