Praca w branży gier

Senior C# Unity Developer

dla Crimson Pine Games sp. z o.o. w Gliwice/zdalnie

Praca stała Programowanie

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Jasna 14 lub zdalnie
Warunki finansowe: 10-15k PLN brutto (UoP) lub 12-18k PLN +vat (B2B)
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Nasza strona: crimsonpine.com

CEL I MISJA

Jesteśmy Crimson Pine Games, a naszym celem jest tworzenie w sposób niezależny wysokiej jakości produktów, które w pozytywny sposób będą wpływały na setki milionów ludzi na świecie. Aby go osiągnąć wprowadzamy innowacje w obszarze tzw. “evergreen’ów” czyli wiecznie popularnych typów gier.

WYMAGANIA
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie komercyjne w programowaniu C#.
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git).
  • Wewnętrzna potrzeba tworzenia kodu wysokiej jakości.
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Zwracanie uwagi na detale.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
OBOWIĄZKI:
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu - czysty kod, TDD, IoC.
  • Projektowanie architektury i implementacja nowych funkcjonalności.
  • Utrzymanie systemów analizy produktu / mediacji reklam / natywnych pluginów / AB testów itp.
  • Dzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi deweloperami.
  • Dbanie o cele produktowe.
  • Estymacja zadań.
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów - znajdowanie różnych rozwiązań i branie pod uwagę konsekwencji każdego z nich.
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole - w którym cenimy sobie brak toksyczności, jednocześnie preferujemy kulturę no-bullshit :).
  • Pracę nad długoterminowym rozwojem ambitnych i wysoko-jakościowych gier / aplikacji mobilnych. April Coloring - posiadająca miliony użytkowników na całym świecie to obecnie nasz główny projekt!
  • Umowa o Pracę lub kontrakt B2B wedle preferencji kandydata / kandydatki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Nowoczesne biuro 600m2 (w biurze m.in. biblioteka / prysznice jeżeli wpadasz rowerem / fun-room / wiele miejsca i spokoju) w centrum Gliwic lub dobrze zorganizowana praca zdalna.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego w biurze dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Dodatkowy czas na rozwój w obszarach technologicznych w ramach każdego sprintu.
  • Nieograniczony dostęp do lokalnego centrum sportowego (sauny, squash, siłownia, basen, fitness, wspinaczka) w Gliwicach - 200m od biura.
  • Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe do escape roomów, wieczory przy planszówkach i inne tego typu atrakcje.

Odpowiadając na to ogłoszenie wyślij maila na adres rekrutacja@crimsonpine.com. Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm.)

Data publikacji: 2022-01-21

Liczba wyświetleń: 224