Praca w branży gier

Designer

dla Pixel Crow Games S.A. w Warszawa
opublikowane przez Movie Games SA

Praca stała Design

Dynamicznie rozwijające się studio … Znacie tą formułkę na pamięć więc ją pominiemy 😉
Pixel Crow jest marką założoną przez legendę polskiego gamedev - Macieja Miąsika. Istniejemy na rynku od 9 lat. Najbardziej znani jesteśmy z gry Beat Cop. Chcemy powiększyć nasz zespół o ciekawe i ambitne osoby, które będą wspólnie z nami tworzyły ciekawe i wyróżniające się gry indie o dużej grywalności.

Disclaimer
Nasza strona jest w przebudowie! 🙂

Na potrzeby rozwijania istniejących projektów oraz w celu rozpoczęcia nowej produkcji poszukujemy wszechstronnych designerów z różnym doświadczeniem.

Obowiązki:

  • projektowanie rozgrywki na poziomie ogólnym i szczegółowym
  • projektowanie settingu, core fantasy, postaci oraz innych elementów gry
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • implementacja rozgrywki w narzędziach
  • balansowanie rozgrywki
  • wspieranie innych członków zespołu
  • konsultacje w zakresie projektowania w innych projektach
  • Współpraca z zespołem w zakresie ulepszania procesów wewnętrznych

Wymagane:

  • doświadczenie w projektowaniu gier potwierdzone przynajmniej jednym wydanym komercyjnym tytułem
  • dobre rozumienie potrzeb graczy
  • umiejętność konstruowania rozgrywki w oparciu o pętle
  • umiejętność tworzenia przejrzystej dokumentacji
  • dobra znajomość narzędzi silnika Unity
  • umiejętność szybkiego prototypowania
  • sumienność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i ciekawość świata
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • umiejętność szybkiej nauki i chęć pogłebiania swojej wiedzy
  • Umiejętność zidentyfikowania i rozwiązania technicznych problemów i błędów

Mile widziane:

  • duża wiedza ogólna
  • podstawowa znajomość silnika Unreal
  • szeroka znajomość różnych gatunków gier
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie skryptowania/programowania

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • ze względu na skalę projektów, duży wpływ na każdy z nich
  • szybkie ścieżki awansu
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • ciekawe programy motywacyjne
  • pracę w systemie hybrydowym (biuro w centrum Warszawy)
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie udziału w wydarzeniach branżowych
  • pakiet LUXMED

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, odezwij się do nas. W wiadomości wpisz odpowiedź na odwieczne pytanie: Jeśli sernik to czy z rodzynkami, czy bez?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pixel Crow Games S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2022-01-24

Ofertę obejrzano: 304 razy