Praca w branży gier

Specjalista ds. HR

dla Roboto w Warsaw (temporarily remote)

Praca stała Inne

Opis stanowiska
Do naszej HRowej ekipy poszukujemy ogarniacza/ogarniaczki z dużą ilością pozytywnej energii 😊
Praca w pełnym wymiarze godzin (poniedziałek-piątek, 9-17); w naszym biurze w Warszawie (Bielany).

Zadania na tym stanowisku to przede wszystkim:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych (bezpośrednie pozyskiwanie kandydatów, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, administracja bazą kandydatów w systemie ATS, przygotowywanie umów, onboarding);
  • Badanie potrzeb rekrutacyjnych oraz proponowanie najbardziej efektywnych strategii i rozwiązań;
  • Przygotowywanie raportów z rekrutacji, prowadzenie bazy danych vendorów i pracowników;
  • Kontakt z vendorami w celu sprawdzenia dostępności oraz negocjacji nowych usług i stawek;
  • Wyliczenie kwot wynagrodzenia dla vendorów za dany miesiąc i wykonanie przelewów;
  • Inicjowanie i uczestnictwo w projektach z obszaru employer brandingu, budowa relacji z pracownikami.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w branży tłumaczeniowej lub growej, ale nie jest to warunek konieczny);
  • Znasz zarówno język polski jak i angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację wewnątrz firmy, załatwianie spraw urzędowych oraz komunikację z kandydatami;
  • Umiesz budować oraz utrzymywać pozytywne i trwałe relacje;
  • Jesteś spostrzegawczy/a;
  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności zależy nam na przyjaznych relacjach z Excelem);
  • Jesteś zaangażowany/a i potrafisz działać w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej i nieformalnej atmosferze w naszym stale rozrastającym się zespole
  • Szansę na rozwój podczas realizowania projektów z największymi wydawcami gier; komputerowych; prosimy o podanie słowa klucza owocowe w aplikacji;
  • Prywatną opiekę medyczną Enel Med.

Data publikacji: 2022-01-25

Liczba wyświetleń: 184