Praca w branży gier

Graphic Designer (Marketing)

dla 11 bit studios S.A. w Wrszawa

Praca stała Design

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designer. Współtwórz materiały reklamowe i globalne kampanie promocyjne nowych gier twórców takich hitów jak This War of Mine czy Frostpunk!

Twoje obowiązki:

  • współtworzenie identyfikacji wizualnej naszych gier,
  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby sklepów internetowych,
  • tworzenie kreacji na potrzeby kampanii reklamowych,
  • przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, okładki, plakaty),
  • projektowanie stron internetowych/landing page’y,
  • przygotowywanie screenshotów z gier,

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu Adobe z naciskiem na Photoshop’a, Illustrator’a i Indesign’a,
  • bycie aktywnym graczem,
  • angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość trendów estetycznych,
  • dobra organizacja pracy,
  • duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy.

Duży plus za:

  • znajomość programów Adobe Premiere Pro i/lub Adobe After Effects,
  • wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją grafiki,
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży gier lub tech.

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • budżet na szkolenia jakich potrzebujesz,
  • atrakcyjny system premiowy: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny),
  • pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne,
  • pracę w systemie hybrydowym 3/2,
  • pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia.

Data publikacji: 2022-03-29

Liczba wyświetleń: 248