Praca w branży gier

UI/UX Designer

dla Gruby Entertainment w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

gruby_logo

W Gruby Entertainment pracujemy nad niedawno ogłoszonym projektem gry Deadlink.

Deadlink to dynamiczny FPS roguelite osadzony w cyberpunkowym świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko UI Designera, która pomoże stworzyć czysty i intuicyjny interfejs do gry FPS.

Obowiązki:

  • Projektowanie i tworzenie interfejsu do gry FPS
  • Projektowanie UX (dla graczy PC i konsolowych)
  • Komunikacja i współpraca z resztą zespołu

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz portfolio wykonanych prac
  • Bardzo dobra znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Samodzielność i dbałość o detale
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji swoich pomysłów w formie ustnej i pisemnej
  • Biegła komunikacja w języku angielskim

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Unreal Engine 4
  • Dobra znajomość trendów panujących w grach z gatunku FPS

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na poziomie 5000-9000 zl netto (UoD, B2B)
  • Kreatywna swoboda podczas tworzenia projektu
  • Pracę w doświadczonym zespole pełnym pasjonatów
  • Elastyczne godziny pracy

CV wraz z poniższa klauzulą prosimy kierować na formularz pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gruby Entertainment Sp. z o.o.. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym CV) dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i pozostałych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Data publikacji: 2022-04-20

Liczba wyświetleń: 305