Praca w branży gier

Gameplay Designer (Mid ∨ Senior)

dla Thirsty Skeletons w Warszawa

Praca stała Design

[7000-9000 netto mies., B2B lub UZ]

Szkielet Poszukiwany!

Szukamy do dużego, ale super tajnego projektu solidnej osoby posiadającej doświadczenie na stanowisku Game Designer, z ukierunkowaniem na Gameplay i Tweakowanie.

Praca tylko na miejscu w biurze w Warszawie, ale oferujemy organizację relokacji.

Wymagania:

  • umiejętność projektowania systemów
  • umiejętność projektowania boss fight’ów
  • znajomość silnika Unreal Engine
  • podstawowa znajomość blueprintów
  • podstawowa znajomość aparatu matematycznego (probabilistyka)
  • poczucie humoru
  • rozwiązanie płatnego zadania testowego

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania encounter’ów
  • doświadczenie w pracy przy dużych projektach
  • znajomość rynku gier taktycznych i strategicznych
  • zamiłowanie do gatunków science fiction

Co oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • dobrą organizację pracy
  • bardzo elastyczne godziny pracy
  • brak mikrozarządzania
  • brak korpo
  • darmowe papierosy i energetyki

Prosimy o przesyłanie CV i portfolio wraz z klauzulą RODO (poniżej) poprzez formularz Skillshot, lub na adres: contact@thirstyskeletons.dev

W treści maila proszę umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)..”

Data publikacji: 2022-04-22

Liczba wyświetleń: 414