Praca w branży gier

FX Artist

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące w sobie wysoką jakość wizualną i niebanalne podejście do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG, które skupia się na tworzeniu mobilnych gier F2P.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

FX Artist

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym.
Wynagrodzenie :
12-20 tys. zł netto miesięcznie (B2B)

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania :

• projektowanie wyglądu FX-ów postaci i ich skilli;
• tworzenie semi-realistycznych FX-ów w Unity;
• tworzenie shaderów;
• tworzenie FX-ów środowiska.

Wymagania:

• umiejętność samodzielnego projektowania ciekawych i dynamicznych efektów;
• doświadczenie w tworzeniu FX-ów w silniku gier (preferujemy Unity, ale doświadczenie z innymi silników jest wystarczające);
• dobra znajomość narzędzi 3D (tradycyjne 3D, Houdini, Substance Designer itp.);
• umiejętność samodzielnego tworzenia shaderów (wystarczające na bloczkach);
• umiejętność tworzenia symulacji;
• umiejętność optymalizacji efektów pod platformy mobilne.

Mile widziane:

• znajomość i rozumienie specyfiki rynku gier F2P

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 10:00 – 15:00);
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2022-04-26

Liczba wyświetleń: 166