Praca w branży gier

Producer/ Product Manager

dla Cherrypick Games w Warszawa/zdalnie
opublikowane przez Cherrypick Games S.A.

Praca stała Programowanie

Dołącz do Cherrypick Games!
Do naszego zespołu poszukujemy ambitnej i utalentowanej osoby na stanowisko Producer/ Product Manager

Zadania

  • planowanie przebiegu projektów
  • tworzenie harmonogramów i podsumowań
  • analiza zagrożeń
  • udział w procesie rekrutacji
  • wspieranie członków zespołu w ich rozwoju zawodowym
  • motywowanie zespołu w osiąganiu wyznaczonych celów
  • zapewnienie wartości realizowanych projektów poprzez czuwanie nad poprawnością wykonywanych zadań
  • wdrażanie usprawnień w procesie tworzenia gier, decydowanie o narzędziach i innych usprawnieniach
  • budowanie środowiska wspierającego metodologię Agile w rozwoju produktu
  • poszukiwanie I wdrażanie procesów w celu optymalizacji pracy zespołu
  • planowanie i prowadzenie spotkań projektowych
  • prezentacje dotyczące postępów projektu
  • wsparcie zespołu z zakresu wiedzy na temat metodologii Agile

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (gry mobilne i game dev); praktyczne zrozumienie i znajomość metodologii Agile
  • umiejętność budowania godnego zaufania środowiska pracy, otwartego na komunikację i osiąganie celów
  • zaawansowana wiedza na temat procesu tworzenia gier
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wysoka komunikatywność, dająca gwarancję dobrego przepływu informacji w zespole na temat produktu
  • umiejętność analitycznego myślenia, oceny potencjalnych zagrożeń i mapowania procesów
  • znajomość JIRA/Confluence lub podobnych

Nasza oferta

  • będziesz członkiem doświadczonego teamu
  • weźmiesz udział w realizacji ambitnych projektów
  • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • czekają na Ciebie warsztaty i sesje Q&A
  • dostaniesz prywatną opiekę medyczną
  • będziesz mógł dopasować godziny pracy do swojego trybu życia
  • wynagrodzenie 8000-15000+ netto, w zależności od doświadczenia

Jak możesz dołączyć?
Prześlij nam swoje CV na adres jobs@cherrypickgames.com Pamiętaj o załączeniu zezwolenia na wykorzystanie CV procesie doboru kandydatów.

Do zobaczenia!

Data publikacji: 2022-04-26

Liczba wyświetleń: 207