Praca w branży gier

Programista Unity - mid/senior

dla Trusense sp. z.o.o w zdalnie

Inne Programowanie

Poszukujemy Programisty Unity, który chciałby wziąć udział w sporym projekcie Move-2-Earn. Tworzymy aplikację WEB, która będzie współpracowała z technologią blockchain oraz jednym z większych portali fitness. Jednocześnie tworzymy grę zręcznościową, która będzie elementem grywalizacji.

Poszukujemy doświadczonego kodera Unity, najlepiej takiego, który ma doświadczenie z grami WEB.
Nasz zespół pracuje w luźniej atmosferze, ustalamy realne terminy i dajemy wiele swobody naszym pracownikom, aby sami najlepiej zaplanowali swoje zadania. Najważniejsza dla nas jest komunikacja. Jeśli interesują się najnowsze trendy (blockchain, play-to-earn) i jednocześnie chcesz zajmować się branżą gamingową, to Twoje miejsce jest u nas :)

Zakres obowiązków:

  1. Praca w środowisku Unity
  2. Tworzenie czystego i optymalnie działającego kodu
  3. Import i implementacja assetów
  4. Bliska współpraca z programistami web

Czego oczekujemy:

  1. Bardzo dobrej znajomości środowiska Unity
  2. Bardzo dobrej znajomości języka C#
  3. Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją
  4. Doświadczenia w tworzeniu aplikacji w silniku Unity
  5. Znajomość technologii WebGL
  6. Umiejętności skutecznej i bezkonfliktowej pracy zespołowej
  7. Pracy z użyciem kontroli wersji Perforce lub Git

Mile widziane:

  1. Znajomość technologii webowych (JS, Flutter,...)

Oferujemy:
Pracę przy ciekawym projekcie korzystającym z najnowszych technologii
Współpracę z kreatywnym, zgranym i doświadczonym zespołem
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Pracę w pełni zdalną

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres:
damian.lewandowski1992@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2022-04-26

Liczba wyświetleń: 285