Praca w branży gier

Lead Unity Developer

dla Clipo, Inc. w 100% zdalnie lub Kraków

Praca stała Programowanie

Nasza firma zajmuje się tworzeniem gier oraz aplikacji na platformy iOS i Android.

Do stale rozwijanego zespołu poszukujemy programisty Unity z dużym doświadczeniem. Idealny kandydat będzie w stanie pracować samodzielnie nad wybranymi funkcjonalnościami, a także nadzorować młodszych kolegów. Nasz zespół obecnie składa się z trzech deweloperów unity oraz kilku grafików. Pracujemy nad aplikacją typu metaverse. Część naszego zespołu znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Naszej firmie doradzają znane osobowości ze świata gamedev, w tym legendarny twórca gry Unreal Tournament -Cliff Bleszinski.

Zakres obowiązków:

  • praca w Unity nad aplikacją na platformy: iOS, Android, Oculus Quest, WebGL

Wymagania:

  • udział w przynajmniej jednym wydanym projekcie
  • minimum pięć lat doświadczenia w Unity lub Unreal Engine
  • bardzo dobra znajomość języka C# i Unity 3D
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość OpenGL będzie dodatkowym plusem
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 25-35k PLN/netto B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w 100% zdalnej lub z biura w Krakowie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Data publikacji: 2022-04-26

Liczba wyświetleń: 269