Praca w branży gier

Unity Developer

dla Inter IT w Gdynia

Praca stała Programowanie

Inter IT to firma zajmująca się produkcją gier symulacyjnych i aplikacji w technologii VR/AR, które umożliwiają zdobywanie i doskonalenie umiejętności z różnych dziedzin w nieszablonowy i skuteczny sposób. W związku z rosnącą liczbą projektów poszukujemy do współpracy zdolnych, kreatywnych developerów na stanowisko:

Wymagania:

  • dobra znajomość Unity 3D
  • doświadczenie w programowaniu w C#
  • doświadczenie w projektowaniu gier lub aplikacji VR/AR
  • duża samodzielność w poszukiwaniu efektywnych rozwiązań
  • umiejętność optymalizacji projektów VR w Unity
  • zdolności analityczne i kreatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku leadera zespołu programistów
  • doświadczenie przy pracy ze wszystkimi ścieżkami renderowania (standard, URP, HDRP)

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwój gier symulacyjnych i aplikacji w technologii VR/AR
  • implementacja, testowanie i optymalizacja aplikacji
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań VR dla prestiżowych klientów
  • dużą swobodę twórczego działania (płaska hierarchia)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeżeli posiadasz niezbędne umiejętności i chcesz rozwijać swoją karierę w branży VR, wyślij CV i portfolio. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Data publikacji: 2022-05-16

Liczba wyświetleń: 345