Praca w branży gier

Programistka/a C++, porting, tworzenie gier (PC i konsole)

dla MATABOO Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Programowanie

MATABOO to założone przez weteranów studio portingowe i co-developerskie.
Członkowie naszego zespołu pracowali/pracują przy takich projektach portingowych na konsole i PC, jak: Suicide Squad: Kill the Justice League, Gotham Knights, Chernobylite, Green Hell, The Medium, Blair Witch, Sherlock Holmes series, Ultra Street Fighter IV, Resident Evil 4 i 6, Mortal Kombat X, Injustice 2, Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Dark Souls: Remastered czy Bee Simulator.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy programistki/programisty do portowania i współtworzenia z naszymi klientami gier wideo. Pracujemy także nad własnymi tytułami (studio-córka Black Drakkar Games).

- Programistka/Programista C++
- Warszawa/Zdalnie/Mix
- Full time
- Junior/Regular/Senior - 5-20K netto B2B w zależności od doświadczenia.
możliwa zarówno UoP jak i B2B

Zakres obowiązków:

  • Praca przy przenoszeniu gier pomiędzy różnymi platformami,
  • Tworzenie nowych i rozbudowa istniejących funkcjonalności gameplayowych,
  • Optymalizacja wydajności gier,
  • Rozbudowa istniejącego silnika gry o nowe funkcje,
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanej pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C++, platform x86/x64 oraz zasad programowania obiektowego,
  • Znajomość Unreal Engine 4,
  • Wykształcenie programistyczne lub informatyczne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych bibliotek, technologii,
  • Wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość DirectX, OpenGL, Vulkan lub Metal,
  • Znajomość Unity 3D lub innych silników gier dostępnych na rynku,
  • Doświadczenie w dziedzinie zagadnień multiplayer i kodu sieciowego,
  • Doświadczenie programistyczne z konsolami (Playstation 3/4, Xbox 360/One, Switch lub starszymi) i OSX,
  • Doświadczenie przy tworzeniu gier, emulatorów lub produkcji demoscenowych,
  • Doświadczenie w zakresie programowania wielowątkowego, tworzenia narzędzi, debugowania, profilowania i optymalizacji kodu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym środowisku,
  • Ciekawe projekty gwarantujące rozwój i satysfakcję,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport

CV prosimy przesyłać na adres careers@mataboo.com, w tytule wpisując “Code Sorcerer/Sorceress" lub “Elder Code Sorcerer/Sorceress".
W miarę możliwości odpisujemy na wszystkie zgłoszenia.

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Administratorem danych kandydata jest MATABOO Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Racławickiej 99, 02-634 Warszawa, NIP 5213864738. Dane kandydatów będą przechowywane przez okres 3 lat. Dane kandydata przetwarzane są na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi przysługuje prawo wglądu, poprawienia i żądania usunięcia danych z bazy.

Data publikacji: 2022-05-19

Liczba wyświetleń: 475