Praca w branży gier

Unity Game Developer

dla Medway Sp. z o.o. w Poznań

Praca stała Programowanie

Na rynku istniejemy od 2011 roku i jesteśmy szybko rozwijającym się software housem zajmującym się tworzeniem aplikacji i gier interaktywnych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Do naszego działu poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:
UNITY GAME DEVELOPER

OPIS STANOWISKA

Idealny profil kandydata osoba z min. 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku (Senior lub Regular), ale dla nas najważniejsze jest Twoje portoflio.

Do Twoich zadań będą należały:
• Tworzenie aplikacji i gier w środowisku Unity 3D
• Integrowanie aplikacji z innymi systemami
• Współpraca z innymi programistami czy działami firmy

WYMAGANIA

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości środowiska Unity
• Dobrej znajomości języka C# i zasad programowania obiektowego
• Samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialności
• Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji
• Znajomości języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznych

Mile widziane:
• Umiejętności tworzenia aplikacji AR/VR lub z wykorzystaniem systemu śledzenia ruchu (np. Microsoft Kinect)

OFERUJEMY

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności - płacimy za Twoje doświadczenie, nie trzymamy się określonych progów
• Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w klimatyzowanym biurze nad jeziorem Malta
• Komfortowe stanowisko pracy, wyposażone zgodnie z oczekiwaniem kandydata
• Zatrudnienie na cały etat
• Dowolną formę zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B
• Konsolę do gier w ramach odprężenia w pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i pracy z nowoczesnymi technologiami

Data publikacji: 2022-05-20

Liczba wyświetleń: 521