Praca w branży gier

Senior Unity 3D Developer

dla Clipo, Inc. w 100% zdalnie lub Kraków

Praca stała Programowanie

Nasza firma zajmuje się tworzeniem gier oraz aplikacji typu metaverse na urządzenia mobilne iOS i Android.

Do stale rozwijanego zespołu poszukujemy programisty Unity na poziomie senior. Idealny kandydat będzie w stanie pracować samodzielnie nad wybranymi funkcjonalnościami, a także pomagać młodszym kolegom. Nasz zespół obecnie składa się z trzech deweloperów unity oraz kilku grafików 3D.

Zakres obowiązków:

  • praca w Unity nad aplikacją na platformy: iOS, Android, Oculus Quest, WebGL

Wymagania:

  • udział w przynajmniej jednym wydanym projekcie
  • bardzo dobra znajomość języka C# i Unity 3D
  • znajomość programowania obiektowego
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość OpenGL będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 16 000 - 22 000 PLN/netto B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w 100% zdalnej lub z biura w Krakowie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.

Data publikacji: 2022-06-03

Liczba wyświetleń: 402