Praca w branży gier

Marketing and PR specialist

dla Revulo Games w Kraków lub zdalnie

Zlecenie Zarządzanie

Jesteśmy Revulo Games - studiem tworzonym przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży gier. Powstaliśmy żeby spełniać marzenia graczy, swoje i Twoje jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć. Tworzymy gry na konsole Nintendo Switch, Xbox i PlayStation, a nasze biuro znajduje się blisko centrum Krakowa.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: http://revulogames.com.

Szukamy utalentowanej osoby na stanowisko Marketing and PR specialist.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii marketingowej dla naszego najnowszego produktu (przedstawienie budżetu, planu, daty wydania itd.)
  • komunikacja z mediami branżowymi (polskim i zagranicznymi)
  • współpraca z twórcami w social mediach (YouTube, Facebook, Instagram, TikTok)
  • prowadzenie komunikacji poprzez platformę Steam
  • współpraca przy planowaniu zniżek
  • ogólne zadania marketing / PR

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacji
  • znajomości rynku konsol
  • znajomości aktualnych trendów na rynku gier
  • umiejętności pracy w zespole
  • pasji do gier oraz pozytywnej energii
  • kreatywności oraz wyobraźni
  • komunikatywności i terminowości

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone wspólnie przez obie strony po określeniu wszystkich szczegółów (czas trwania, stopień zaangażowania w projekt, typ umowy itd.)
  • bardzo elastyczny czas pracy (interesuje nas zrealizowanie planu, a nie czas i pora dnia na to poświęcone)
  • luźną atmosferę w biurze w Krakowie, pracę hybrydową lub w 100% zdalną
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą Ci nabyć dodatkowe umiejętności i kompetencje

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij nam swoje CV.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revulo Games sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revulo Games sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-06-08

Liczba wyświetleń: 283