Praca w branży gier

Unity Developer (Mid)

dla CinematicVR w Zdalnie

Zlecenie Programowanie

Praca Unity Developer

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby na stanowisku Unity Developer będzie tworzenie komercyjnych rozwiązań na silniku Unity 3D głównie w obszarze wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Tworzymy gry i aplikacje VR/AR (PCVR, OQ, iOS, Android, Web).

Idealny kandydat:

  • 2-3 lata doświadczenia komercyjnego jako Unity Developer
  • Znajomość języka C # na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Znajomość silnika Unity 3D (pod względem skryptów i funkcjonalności silnika) na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność pracy w ramach standardów kodowania i tworzenia czystego, wydajnego kodu, który jest łatwo zrozumiały dla innych (weryfikowane na podstawie udostępnionego repozytorium lub zadania testowego)

Mile widziane:

  • znajomość GIT
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do rzeczywistości rozszerzonej w Unity (AR Core, AR Kit, AR Foundation, Vuforia, EasyAR, MAXST, itp)
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do wirtualnej rzeczywistości w Unity (Open VR, VR Interaction Framework i Unity XR Input, itp)
  • umiejętność pracy w zespole i kreatywnego myślenia

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B - 8 000+ zł netto w zależności od doświadczenia
  • różnorodność zleceń realizowanych dla klientów z całego kraju
  • elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2022-06-19

Liczba wyświetleń: 374