Praca w branży gier

Unity Enviro Artist z 3D

dla Ice Code Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć! Szukamy osoby na stanowisko Level /3D Artist, która zasili zespół Ice Code Games i pomoże nam w pracach nad projektem Odyseusz - drugą niezapowiedzianą obok Projektu W produkcją.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy zgranym, ambitnym zespołem, stawiającym na kreatywną atmosferę. Tworzymy gry wspólnie, poszukując najlepszych rozwiązań. Nasze studio powstało w 2017 roku i od tego czasu wyprodukowaliśmy już kilka tytułów na PC i mobile. Do tej pory największym naszym projektem jest Re-Legion - strategia czasu rzeczywistego w świecie cyberpunka, a w tym momencie pracujemy nad jeszcze większym, niezapowiedzianym projektem, który tworzymy wspólnie z Good Shepherd Entertainment. Równolegle prowadzimy prace nad nowym projektem o kodowej nazwie Odyseusz i to w nim będziemy potrzebowali Twojej pomocy. Jeśli więc czujesz, że będziesz pasował do naszego zespołu, zapoznaj się z poniższymi wymaganiami na dane stanowisko i prześlij nam swoje CV.

Wymagamy:

  • Ukończonego przynajmniej jednego projektu komercyjnego na stanowisku Level Artist
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania do modelowania i sculptowania (3ds Max/3DCoat/Blender /Zbrush/Mudbox itp.)
  • Umiejętność modelowania elementów enviro oraz hard surface
  • Dobrej znajomości Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Zdolności plastycznych, dobrego wyczucia kompozycji i kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania się w projekt
  • Umiejętność samodzielnego planowania własnej pracy nad tworzonymi assetami, wyszukiwania referencji
  • Sumiennego podejścia do wykonywanych zadań - umiejętności dotrzymywania deadline’ów
  • Znajomości j. angielskiego i polskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie modeli, materiałów i tekstur
  • Współudział w tworzeniu pomysłów oraz planów dla lokacji/leveli
  • Ustawianie geometrii środowiska (terenu, obiektów, wnętrz)
  • Wykańczanie lokacji istniejącymi obiektami i decalami
  • Oświetlenie lokacji w celu kreowania nastroju oraz wsparcia gameplay'u
  • Współpraca z Level Designerami (odpowiedzialnymi za gameplay), Concept Artystami, Artystami 2D/3D oraz ludźmi zaangażowanymi w tworzenie lokacji w grze.

Co możemy zaoferować?

  • Współpracę B2B, umowę zlecenie lub umowa o dzieło w zależności od skali współpracy i preferencji,
  • Możliwość pracy zdalnej w rozliczeniu godzinowym/projektowym,
  • Ścisła współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Szybki feedback, bardzo dobry kontakt.
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś/chciałabyś z nami pracować, prześlij CV na jobs@icecodegames.com w temacie wiadomości wpisując stanowisko “Level /3D Artist” oraz swoje Imię i Nazwisko. Prosimy również o informację czy jesteś zainteresowany/a pracą w Warszawie, czy zdalnie.

W CV dodaj informację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Ice Code Games Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2022-06-21

Liczba wyświetleń: 291