Praca w branży gier

Marketing Specialist

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Marketing Specialist. Osoba ta będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację planu marketingowego, w tym nadzór nad zewnętrznymi podwykonawcami, oraz bieżąca współpraca z zespołami deweloperskimi w celu opracowania materiałów promocyjnych do gier z naszego portfolio.
Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki:

  • współtworzenie oraz realizacja planu marketingowego nadchodzących premier gier z katalogu 11 bit studios
  • wyszukiwanie, nawiązywanie relacji oraz nadzór prac zewnętrznych podwykonawców
  • bieżąca współpraca z zespołami deweloperskimi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) nad tworzeniem materiałów promocyjnych ich gier
  • współpraca z innymi zespołami wewnątrz działu marketingu, w tym zespołem artu oraz kreacji

Wymagania:

  • co najmniej 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży gamingowej lub techowej
  • zaawansowany język angielski oraz polski, zarówno w mowie jak i piśmie
  • wysoki poziom umiejętności organizacji pracy
  • bycie na bieżąco ze światem gier video

Duży plus za:

  • znajomość katalogu gier 11 bit studios
  • doświadczenie w procesach kreatywnych, od burzy mózgów po egzekucję
  • dodatkowe zainteresowanie kulturą masową

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet na szkolenia jakich potrzebujesz
  • pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne
  • pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia

Data publikacji: 2022-07-04

Liczba wyświetleń: 260