Praca w branży gier

Graphic Designer (Marketing)

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Dział marketingu w 11 bit studios poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designer. Współtwórz materiały reklamowe i globalne kampanie promocyjne nowych gier twórców takich hitów jak This War of Mine czy Frostpunk! Praca odbywać się będzie w modelu hybrydowym (wymagana obecność minimum 3 dni w tygodniu na miejscu w biurze w Warszawie).

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie identyfikacji wizualnej naszych gier
  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby sklepów internetowych
  • Tworzenie kreacji na potrzeby kampanii reklamowych
  • Przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, okładki, plakaty)
  • Projektowanie stron internetowych/landing page’y
  • Przygotowywanie screenshotów z gier
  • Wspieranie innych członków zespołu swoim doświadczeniem i umiejętnościami

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Adobe z naciskiem na Photoshop’a, Illustrator’a i Indesign’a
  • Bycie aktywnym graczem
  • Angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość trendów estetycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Duża samodzielność i proaktywność
  • Duża chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy

Duży plus za:

  • Znajomość programów Adobe Premiere Pro i/lub Adobe After Effects
  • Wykształcenie kierunkowe oraz odbyte kursy związane z edycją grafiki
  • Umiejętność robienia dobrych zdjęć oraz pracę w studio fotograficznym
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży gier lub tech

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Umowy B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet na szkolenia jakich potrzebujesz
  • atrakcyjny system premiowy: premie roczne, system motywacyjny (akcyjny)
  • pakiet benefitów: karta Multisport i prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • wyjazdy na imprezy branżowe i integracyjne
  • pracę w systemie hybrydowym 3/2
  • pracę w nowoczesnym biurze ulokowanym 7 min pieszo od stacji Metro Dworzec Wileński i Warszawa Wschodnia.

Data publikacji: 2022-07-19

Liczba wyświetleń: 338