Praca w branży gier

QA Tester

dla Bnayat Games S.A. w Warszawa/zdalnie

Zlecenie Testowanie

Zespół Bnayat Games to młody, prężny producent gier komputerowych. Kładziemy nacisk na realistyczne gry wojenne w pełni przedstawiające tragedię współczesnego konfliktu, z silną fabułą i unikalnymi mechanikami.

Do naszego aktualnego projektu, poszukujemy specjalistów na stanowisko QA Tester .

Twoje obowiązki:

  • Testowanie gier nad którymi pracujemy,
  • Raportowanie znalezionych błędów,
  • Ścisła współpraca z zespołem,
  • Zgłoszenie sugestii dotyczących testowanej gry.

Oczekujemy :

  • Jesteś osobą kreatywną i cierpliwą
  • Masz pasję do gier
  • Umiesz tworzyć jasne i konkretne komunikaty
  • Jesteś osobą skrupulatną

A dodatkowo (mile widziane):

  • Interesuje Cię region Bliskiego Wschodu,
  • Podstawowa wiedza na temat UE 5,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zapoznanie się z naszym tytułem: Shockwave - Land of The Blind

Co oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia
  • Elastyczna Praca: zdalna lub stacjonarna
  • Współpraca z doświadczonym zespołem
  • Elastyczny czas pracy

Jeśli uważasz, że nasza ekipa poszukuje właśnie Ciebie! wyślij swoje CV

W CV nie zapomnij o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Data publikacji: 2022-07-19

Liczba wyświetleń: 1698