Praca w branży gier

Junior Paid Marketing Specialist

dla Gamefound w Wrocław

Praca stała Inne

Gamefound to dynamicznie rozwijająca się platforma crowdfundingowa skoncentrowana na grach planszowych. Jesteśmy startupem, który ma jasno określony cel – sprawić, by finansowanie społecznościowe gier planszowych było jak najlepsze dla ludzi na całym świecie. Twórcy korzystający z naszego systemu podchodzą do niego bardzo entuzjastycznie i jest to jasny przekaz, że idziemy we właściwym kierunku.

Napędza nas pasja do gier planszowych.

W Gamefound pracujemy jako zespół, w którym każdy ma coś do powiedzenia i może wpłynąć na ostateczny wygląd produktu. Obecnie poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam rozwijać się jako firma i budować jeszcze silniejszą markę na globalnym rynku crowdfundingowym.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii na Social Media (Facebook, Instagram, Google Ads, inne) oraz w portalach branżowych
  • analiza obecnych trendów oraz konkurencji
  • tworzenie materiałów promocyjnych
  • zarządzanie budżetami marketingowymi
  • bezpośredni kontakt z innymi działami (np. dział grafików, IT)
  • raportowanie wyników marketingowych z prowadzonych kampanii

Nasze wymagania

  • Min 6 miesięcy doświadczenia i znajomość kampanii PPC: Facebook/Google Ads/ inne
  • doświadczenie przy prowadzeniu projektów marketingowych minimum rok
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)
  • umiejętności analityczne (wyciąganie wniosków, proponowanie i wdrażanie rozwiązań)
  • umiejętność raportowania KPI’s (znajomość Excela)
  • samodzielność i dobra organizacji pracy własnej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku gier planszowych i crowdfundingu

To oferujemy:

  • szansę na współtworzenie globalnie rozpoznawanego produktu,
  • pracę w stale rozrastającym się zespole i otwartym managemencie,
  • stabilność finansową dużego studia, przy zachowaniu atmosfery start-upu,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • pracę w otoczeniu gier planszowych, -miłą i przyjazną atmosferę,
  • nowe biuro z przyjaznym designem,
  • hybrydowy model pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, kafeteria, owoce w biurze, brak dress code'u, spotkania integracyjne, chill zone, gry planszowe i gry wideo w pracy!

Więcej o nas: gamefound.com

Czekamy na Ciebie!

Data publikacji: 2022-07-26

Liczba wyświetleń: 435