Praca w branży gier

QA Tester

dla Planetary Metaverse LTD w zdalnie

Zlecenie Testowanie

Cześć!
Do naszego zespołu Dream-IT do projektu Planetary Partyverse szukamy testera, który włączy się w prace nad rozwojem projektu. Tworzymy aplikację mobilną Play & Earn. Poszukujemy skrupulatnej osoby, która wesprze Nas zdalnie w rozwoju aplikacji.

Twoje zadania:
• Testowanie gry pod kątem funkcjonalności, kompatybilności, UX, wydajności, stabilności oraz testowanie regresyjne.
• Testy eksploracyjne i testowanie ad hoc.
• Wyszukiwanie, reprodukowanie, analizowanie oraz zgłaszanie bugów.
• Tworzenie i aktualizacja scenariuszy testowych i checklist.
• Ocena stanu technicznego aplikacji.

Podejmiemy współpracę wyłącznie z osobą, która ma doświadczenie w testowaniu aplikacji.

Mile widziane doświadczenie z pracą na JIRA.
Praca ma charakter dodatkowy. Oferujemy wynagrodzenie zgodne z Twoimi oczekiwaniami w oparciu o umowę zlecenie.

Jeżeli czujesz, że chcesz się rozwinąć i potrzebujesz miejsca by urzeczywistnić swój potencjał, napisz coś o sobie i wyślij nam swoje CV.

Będziemy wdzięczni za zawarcie klauzuli RODO:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2022-07-28

Liczba wyświetleń: 1382