Praca w branży gier

QA Tester

dla Carbon Studio w Gliwice (Praca Hybrydowa)

Praca stała Testowanie

Title

QA Tester

W Carbon Studio tworzymy gry VR, znane z serii gier The Wizards oraz Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall Pracujemy nad nietuzinkowymi nowymi projektami, do których poszukujemy osoby, która będzie strzegła ich jakości.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: www.carbonstudio.pl

Dołącz do nas jeśli chcesz...:
✔️ Mieć możliwość pracy z zespołem dla których tworzenie gier to nie tylko praca.
✔️ Wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności.
✔️ Wygodnych godzin pracy (core hours 10:00-15:00).
✔️ Bardzo dobrze zlokalizowanego biura (centrum Gliwic).
✔️ Brać czynny udział w przestrzeni całego projektu.
✔️ Pracować przy najnowszych technologiach VR i AR.
✔️ Brać udział w cyklicznych spotkaniach integracyjnych (przy napojach :), rozgrywkach w D&D,
Warhammera 40k, czy malowaniu figurek).

Obowiązki:
✔️Testowanie gier VR w oparciu o dokumentację oraz testy eksploracyjne.
✔️Pisanie planów testowych oraz przypadków testowych.
✔️Sprawdzanie i zgłaszanie błędów.

Wymagania:
✔️Min. Roczne doświadczenie w pracy na stanowisku testera.
✔️Znajomość systemu do zarządzania zadaniami (Jira, Redmine lub inne).
✔️Tworzenie dokumentacji.

Mile widziane:
✔️Szeroka wiedza z zakresu gier.
✔️Doświadczenie z VR.
✔️Doświadczenie w testowaniu gier komputerowych.
✔️Znajomość systemu kontroli wersji (SVN).
✔️Znajomość Unreal Engine 4/ Unreal Engine 5.

Oferujemy:
✔️ Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wkładu i zaangażowania w projekt
✔️ Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy z pakietem dni wolnych
✔️ Elastyczne godziny pracy (z wyznaczonym core hours: 10-15)
✔️ Pomoc przy relokacji
✔️ Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
✔️ Projekty gwarantujące rozwój i satysfakcję
✔️ Otwarty Management, dla którego ważne jest Twoje zdanie
✔️ High-end workstation, potrzebny software, szybki internet
✔️ Benefity: prywatna opieka medyczna, comiesięczna pizza friday, brak dress code'u, cykliczne spotkania integracyjne, dostęp do biblioteki gier, szkolenia

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV lub link do portfolio na: job@carbonstudio.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2022-07-29

Liczba wyświetleń: 823