Jobs in Polish gamedev

3D Artist

for BeardedBrothers.games in Warszawa Wał Miedzeszyński 608

Employment Art and animation

BeardedBrothers.Games S.A. to studio tworzące grę Underground Garage.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 3D Artist
W grupie BeardedBrothers.Games tworzymy obecnie trzy projekty gier AA, a w zespole jest już 50 osób. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu zaangażowanych i ambitnych twórców!

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania do modelowania (Blender).
  • Znajomość silnika Unity.

Na plus:

  • Doświadczenie w pracy przy wydanych komercyjnie grach.
  • Znajomość programu Substance Painter.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT).
  • Zainteresowanie grami typu co-op, mechanic, racing
  • Zakres obowiązków;
  • Tworzenie wysokiej jakości modeli 3D, PBR textures.
  • Modelowanie z użyciem: Tileable, Trim, Atlas Textures, High Poly to Low Poly.
  • Tworzenie assetów pod ustalony styl graficzny.

Oferujemy:

  • Zarobki do 6000-8000 zł netto na umowie B2B (z urlopami i zwolnieniami chorobowymi)
  • Praca przy bardzo ciekawym projekcie z dużym potencjałem z uznanym wydawcą.
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze (stacjonarnie).
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę z nowymi technologiami.
  • Pracę w przyjaznym środowisku - mamy najniższą rotację w branży gier!

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Published on: 2022-08-03

View count: 648

Reply to the ad

Maximum size 5 MB

Spam protection:
Meows and catches mice - what is this animal? :)