Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Drageus Games S.A. w WARSZAWA lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Jesteśmy warszawskim studiem zajmującym się portowaniem i wydawaniem gier na Playstation, Xbox oraz Nintendo Switch.
Do zgranego zespołu szukamy Grafików z takimi kompetencjami jak:

Doświadczenie w projektach komercyjnych
Bardzo dobra znajomość silników do gier, UnrealEngine4 Doświadczenie w optymalizacji scen/oświetlenia/shaderów/FX w Unity/UE4 Umiejętność modelowania oraz optymalizacji modeli pod kątem gier na konsole Znajomość programu do modelowania 3D - preferowalnie blender

Zakres Obowiązków:
Modelowanie oraz retopologia modeli 3D
Edycja i optymalizacja modeli 3D oraz tworzenie UV lightmap Tworzenie poziomów LOD Grafik 3D - UE4

Mile widziane:

Doświadczenie przy tworzeniu/portowaniu gier na konsole (Switch/PlayStation/Xbox) Znajomość kontroli wersji - Git Znajomość programów - Photoshop, Substance - Painter/Designer

W zamian za zaangażowanie oferujemy:
Elastyczny czas pracy i stabilne warunki zatrudnienia (Warszawa)

Konkurencyjne wynagrodzenie+, adekwatne do doświadczenia i umiejętności Realny wpływ na powstające gry

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@drageusgames.com z dopiskiem "Grafik 3D".
Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2022-08-04

Liczba wyświetleń: 1285