Praca w branży gier

Deweloper Gier Planszowych

dla Loodo Ninja w Kraków

Praca stała Design

Chcesz razem z nami rozwijać się jako deweloper gier planszowych?

Jesteś osobą cierpliwą, lubisz szukać nowych rozwiązań, masz analityczny umysł, a po nocach śnią Ci się meeple?

Dołącz do drużyny studia projektowania gier planszowych LOODO NINJA z Krakowa i razem z nami przemieniaj prototypy gier planszowych w pełną emocji rozrywkę o światowym zasięgu.

Motto, które nas prowadzi to: Play. Immerse. Amuse, więc jeśli myślisz o rozwoju w tej branży zapraszamy do aplikowania.

  • Posiadasz umiejętności analityczne.
  • Umiesz wyciągać trafne wnioski.
  • Gry planszowe to dla Ciebie coś więcej niż pasja.
  • Znasz rynek, orientujesz się w tytułach i gatunkach, a przede wszystkim regularnie grasz.
  • Doskonale znasz język angielski.
  • Chcesz się rozwijać.

Mile widziane:

  • Charyzma oraz otwartość na opinie początkujących i prawdziwych planszówkowych wyjadaczy. 🙂
  • Doświadczenie w projektowaniu, testowaniu i rozwijaniu gier planszowych.
  • Doświadczenie przy crowdfundingu gier planszowych.

Twoimi zadania będą:

  • Praca nad ulepszaniem i rozwijaniem prototypów.
  • Projektowanie gier.
  • Przeprowadzanie testów gier w tym online na platformie Tabletop Symulator.
  • Zbieranie feedbacku od testujących.
  • Dowożenie projektów na czas! według harmonogramu prac.

Co oferujemy:

  • Przyjacielską, luźną atmosferę.
  • Pracę w nowoczesnym biurze. Biuro blisko centrum Krakowa, ul. Na Zjeździe 11 (Plac Bohaterów Getta)
  • Dostęp do prototypów najnowszych gier planszowych na długo przed premierą.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Dodatkowe wynagrodzenie jako udział w realizowanym projekcie.
  • Wyjazdy na konwenty i targi gier planszowych na całym Świecie.
  • Możliwość realizacji własnych gier.

Zapraszamy

LOODO NINJA | Play. Immerse. Amuse

Nie zapomnijcie o dodaniu klauzuli o poufności danych osobowych:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Loodo Ninja Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Podanie powyższych

Data publikacji: 2022-08-05

Liczba wyświetleń: 700