Praca w branży gier

Animator 3D

dla Grapes Pickers w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Animator 3D [zlecenie][zdalnie]
[500-640 zł/dzień netto przy B2B] [możliwa również Umowa o Dzieło]

Hej!
Do Grapes Pickers szukamy Animatora 3D, który podniesie jakość animacjami humanoidów w grze Survival Machine poprzez dostarczenie animacji, wsparcie zespołu wiedzą, doświadczeniem, dobrymi praktykami oraz okiem animatora. Start prac w okolicy połowy września lub na początku października. Przygotujemy listę akcji, które będą do zanimowania. Preferujemy osoby na poziomie mid/senior, które bez problemu poradzą sobie z wykonaniem zadań.

Animacje głównie bohaterów oraz zombie do gry Survival Machine (https://store.steampowered.com/app/1601330/Survival_Machine/).

Szacujemy objętość prac na około pół miesiąca. Jeśli współpraca spełni nasze oczekiwania, to na pewno będziemy chcieli zamówić więcej animacji, już większy zestaw i dłuższa współpraca ~3 miesięcy. Ale to temat na przyszłość ;)

Twoje zadania:

  • Stworzenie zupełnie nowych animacji do gotowych modeli humanoidalnych.
  • Edycja niektórych istniejących animacji.
  • Implementacja animacji w silniku (z pomocą programisty).
  • Ocena animacji w grze, poprawa błędów wizualnych.
  • Wskazanie błędów wizualnych w systemach i designie w celu osiągnięcia wysokiej jakości animacji.

Oczekujemy:

  • tworzenia animacji third person,
  • pracy z bazami animacji typu Mixamo,
  • przeszukiwania baz mocapu w celu dostarczenia wybranych animacji,
  • eksportu animacji do Unity3D (preferowana znajomość Unity3D w celu samodzielnego sprawdzania importu i działania animacji),
  • komunikacji z zespołem i gotowości do pracy w formie iteracji,
  • nastawienia na jakość oraz wskazywanie błędów.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres rekrutacja@grapespickers.com wpisując w tytule “Animator 3D”.

Załącz swoje CV i portfolio w mailu.

Nie zapomnij dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. takiej:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grapes Pickers sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w tym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Data publikacji: 2022-08-05

Liczba wyświetleń: 426