Praca w branży gier

UE4 C++ Network Programmer

dla Angry Bulls Studio w 100% Zdalnie / Wrocław

Praca stała Programowanie

Do Angry Bulls Studio poszukujemy doświadczonego programisty do tworzenia systemów rozgrywki sieciowej przy użyciu silnika Unreal Engine.

Od kandydata oczekujemy doświadczenia przy pracy nad minimum jednym ukończonym projektem na stanowisku Network Programer bądź podobnym.

Mimo iż szukamy kogoś na 'cały etat', szukamy również osób na konkretne zlecenia, dlatego nie przeszkadza nam jeżeli obecnie pracujesz w innej firmie i jesteś w stanie wygospodarować dodatkowy czas.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w pełni zdalną
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz doświadczenia od 10000 do 25 000 złotych netto
  • pracę w środowisku Unreal Engine
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pracę na podstawie profesjonalnie przygotowanej dokumentacji

Obowiązki:

  • Tworzenie i implementacja systemów związanych z grą sieciową i rozgrywką wieloosobową
  • Współpraca z członkami zespołu w celu zebrania wymagań dotyczących systemów sieciowych
  • Usuwanie błędów i optymalizowanie systemów sieciowych pod kątem optymalnego wykorzystania opóźnień i przepustowości.

Wymagania:

  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu gier wieloosobowych na PC
  • doświadczenie przy pracy nad minimum jednym ukończonym projektem na stanowisku Network Programer (bądź podobnym)
  • Biegła znajomość języka C++
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine
  • Doświadczenie w analizie i optymalizacji ruchu sieciowego.
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym
  • Doświadczenie z frameworkiem sieciowym Unreala, w tym Online Subsystem, replikacją, połączeniami, sesjami i rolami

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV/portfolio.

Do załącznika nie zapomnij dodać klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dzięki za poświęcony czas!
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2022-08-08

Liczba wyświetleń: 189