Praca w branży gier

Lead Game Designer

dla Mass Creation w Warszawa (w biurze lub hybrydowo)

Praca stała Design

Mass Creation poszukuje doświadczonego Designera!
Uwielbiasz grać w gry a ich tworzenie to twoje przeznaczenie? Rozumiesz czym jest core game loop? Pojęcia RNG, aggro, iframe nie są ci obce? Balans rozgrywki i ekonomię gry masz w małym palcu? Pisanie obszernych design doców ci niestraszne? Silnik gry to twój drugi dom?
Zapraszamy do kontaktu!

Mass Creation to niezależne studio tworzące gry na konsole oraz PC, mieszczące się Warszawie. Istniejemy od 2009. Naszą ostatnią produkcją jest chodzona bijatyka "Shing!" (PS, XBOX, SWITCH, PC). Obecnie pracujemy nad najsłodszą grą w galaktyce "Hamster Playground", pod szyldem naszego wewnętrznego studia We Dig Games.

Poszukujemy osoby na stanowisko Lead Game Designer, która wesprze zespół w pracach produkcyjnych przy “Hamster Playground” oraz prototypowaniu kolejnych potencjalnych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne projektowanie mechanik gry prz ścisłej współpracy z zespołem kreatywnym i technicznym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu w zakresie funkcjonalności mechanik
  • Praca w silniku w zakresie balansowania rozgrywki i ekonomii gry (głównie configi)
  • Przygotowywanie mockupów poszczególnych funkcji UI

Wymagania:

  • MUST HAVE Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, lub 1 / 2 wydane gry komercyjne,
  • Znajomość Unity,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją,
  • Umiejętności analizowania danych i balansowania mechanik
  • Duża samodzielność i komunikatywność potrzebne do rozwiązywania problemów,
  • Sumienność, zaangażowanie, wysoka kultura pracy,
  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w proces,
  • Chęć do poszerzania wachlarza umiejętności

Mile widziane:

  • Znajomość UE4/5
  • Level design
  • Zarządzanie zespołem

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy ciekawych, różnorodnych i satysfakcjonujących projektach,
  • Możliwość rozwoju i nauki nowych narzędzi,
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia [8000-12000 netto, B2B, UoD]
  • Core hours: 10-16
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu (no crunch),
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Praca w doświadczonym zespole, w luźnej atmosferze, w przestronnej willi blisko Parku Szczęśliwickiego w systemie hybrydowym

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres praca@mass-creation.com, w tytule maila wpisując "Lead Game Designer".

Nie zapomnij o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Mass Creation Sp. z o. o. sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku, gdy jesteś jest zainteresowana/ny również w uczestnictwie w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy również o załączenie poniższej zgody

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mass Creation Sp. z o. o sp. k. również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2022-08-08

Liczba wyświetleń: 763