Praca w branży gier

Programista Unreal Engine 4

dla RockGame w zdalnie

Praca stała Programowanie

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu kontroli wersji ,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość silnika Unreal Engine 4/5 (up-to-date z wszystkimi nowościami).

Obowiązki

  • Tworzenie kodu w silniku UE4 na potrzeby gry
  • Optymalizacja stworzonego kodu,
  • Współpraca z designerami, grafikami i innymi programistami
  • Doświadczenie z podstawowymi systemami, takimi jak zarządzanie assetami, narzędzia, dźwięk, zarządzanie pamięcią itp.
  • Uczestniczenie w feedback loop’ie
  • Optymalizacja gry pod kątem wydajności i pamięci

Mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość C++,
  • Przynajmniej jeden ukończony projekt komercyjny,
  • Komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • % zysków ze sprzedaży (do ustalenia)
  • Praca 100% zdalna
  • Bardzo duży wpływ na ostateczny kształt i wygląd gry
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-16:00),

Data publikacji: 2022-08-09

Liczba wyświetleń: 339