Praca w branży gier

QA Engineer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca hybrydowa

Praca stała Testowanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli kręcą Cię systemowe gry ze złożonymi mechanikami i wielowarstwową metą, łączące w sobie wysoką jakość wizualną i niebanalne podejście do settingu fantasy, to na pewno odnajdziesz się w naszym studiu RPG, które skupia się na tworzeniu mobilnych gier F2P.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

Praca w systemie hybrydowym.

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania:

• wyszukiwanie błędów w grach oraz ich raportowanie;
• weryfikacja naprawionych błędów;
• współpraca z zespołami deweloperskimi;
• zgłaszanie sugestii mających na celu poprawę testowanych gier.

Wymagania:

• rok doświadczenia w testowaniu gier;
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

• preferowane osoby z doświadczeniem in house.

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• realny wpływ na rozwój naszych gier;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
• budżet szkoleniowy;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas;
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2022-09-21

Liczba wyświetleń: 528