Praca w branży gier

Lead Publishing Producer

dla Movie Games SA w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Movie Games SA poszukuje osoby na stanowisko Lead Publishing Producer - w biurze w Warszawie lub zdalnie. Specjalizujemy się w wydawaniu i produkcji gier typu indie oraz indie premium na PC oraz konsolach. Pracujemy z jedenastoma utalentowanymi studiami oraz legendami rynku, takimi jak Maciej Miąsik i David Jaffe. Naszą misją jest dotarcie z ich tytułami do jak największej liczby graczy na całym świecie.

Zakres obowiązków

Jako Lead Publishing Producer zajmiesz się prowadzeniem developmentu gier po stronie wydawcy, od oceny atrakcyjności gry w fazie koncepcyjnej, przez przygotowywanie planu milestone’ów, po kontrolowanie harmonogramu, budżetu i jakości, a także techniczne przygotowanie gry do wydania.

Będziesz tworzyć plany produkcyjne oraz kosztorysy i na bieżąco aktualizować je, a także tworzyć raporty, dbając o wysoki stopień poinformowania zarządu, kierownictwa, działu kontroli jakości oraz marketingu. W tym celu będziesz korzystać z narzędzi organizacji pracy, takich jak JIRA, Asana, Trello, diagramy Gantta etc. Będziesz przygotowywać także szeroko pojęte plany wydawnicze i omawiać je wraz z zarządem i innymi działami firmy.

We współpracy z działem marketingu będziesz dążyć do realizacji celów produkcyjnych związanych z działaniami marketingowymi, np. premierą dema, produkcją trailera czy wprowadzeniem gry na nową platformę sprzedażową.

Będziesz współpracować także z działem portingu Movie Games w celu wprowadzania gier na nowe platformy.

Kwalifikacje

  • Musisz znać i kochać gry wideo
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie projektowania gier
  • Znajomość techniczna platformy Steam - mile widziana także znajomość platform konsolowych oraz GOG i Epic Games Store
  • Duże doświadczenie techniczne z zakresu tworzenia gier
  • Wysoki stopień samoorganizacji
  • Umiejętność planowania, tworzenia harmonogramów i budżetowania projektów, a także prowadzenia przejrzystej, aktualizowanej dokumentacji
  • Umiejętności identyfikacji problemów oraz poszukiwania rozwiązań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Podstawowe zrozumienie zagadnień związanych z marketingiem gier
  • Bardzo wysoka komunikatywność w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z ambitnymi, pomysłowymi twórcami gier indie
  • Wysoki stopień samodzielności
  • Uczestnictwo w różnorodnych, ciekawych projektach, w tym przy największej produkcji w historii Movie Games oraz przy projekcie realizowanym ze światowej klasy game designerem
  • Możliwość rozwoju w firmie nieskrępowanej jeszcze korporacyjnymi pętami

Prosimy o składanie aplikacji online, załączając CV, portfolio projektów wraz z informacją o zakresach odpowiedzialności.

Prosimy o uzupełnienie CV o następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez Movie Games SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Preferowana forma współpracy: kontrakt b2b

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 2022-09-29

Liczba wyświetleń: 442