Praca w branży gier

QA Specialist

dla Feardemic w Krakow

Praca stała Testowanie

Feardemic Sp. z o.o., wydawca gier z gatunku horror na komputery PC, konsole Nintendo Switch, Xbox i Playstation poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Testowanie gier konsolowych (Switch/Xbox/Playstation) przed certyfikacją.
  • Testowanie gier na etapie developmentu.
  • Bliska współpraca z programistami w celu płynnego testowania updatów gry.

Wymagania:

  • Biegłość w graniu w gry na PC i konsolach (warunek podstawowy).
  • Praca w trybie hybrydowym – zdalnie oraz stacjonarnie (biuro przy ul. Cystersów w Krakowie).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość agile boardów (np. Trello, Jira) będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Nasze świadczenia:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy.
  • Umowa o pracę/zlecenie/b2b. -Elastyczne godziny pracy.
  • Współpraca długofalowa.

W celu aplikacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim za pomocą formularza Skillshot lub email na adres biuro@feardemic-games.com

Data publikacji: 2022-11-08

Liczba wyświetleń: 678