Praca w branży gier

QA Tester

dla Grapes Pickers w zdalnie

Praca stała Testowanie

info: z uwagi na bardzo dużą liczbę zgłoszeń prosimy o zgłoszenia osoby mające co najmniej rok doświadczenia przy komercyjnym testowaniu gier - pozostałe zgłoszenia w procesie porównawczym niestety i tak zostaną odrzucone. Dziękujemy :)

QA
[4k - 5k PLN netto przy b2b][możliwe inne umowy]

Hej!
Rozbudowujemy zespół Grapes Pickers i szukamy kogoś na stanowisko QA, kto jest gotów tworzyć gry indie oraz ma chęć zdobywania nowych umiejętności. Mamy mały zespół, więc oprócz zadań typowo testerskich będziesz współpracował/-a z game designerem, czy level designerem, przy tworzeniu nowych rozwiązań i być może prostej implementacji w silniku gry (Unity3D).

Czym się będziesz zajmował/-a? Tworzeniem gry Survival Machine (https://store.steampowered.com/app/1601330/Survival_Machine/).

Twoje zadania:

  • Testowanie gry, reprodukowanie błędów, raportowanie błędów z wykorzystaniem JIRA
  • Wykonywanie testów wydajnościowych
  • Weryfikowanie oraz raportowanie błędów znalezionych przez społeczność gry
  • Współtworzenie funkcjonalności i mechanik gry
  • Dawanie informacji zwrotnej na temat aktualnego stanu gry
  • Wspieranie pozostałych członków teamu w procesie implementacji proponowanych mechanik
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej.
  • Proponowanie rozwiązań, które wpasują się w wizję realizowanego projektu

Oczekujemy:

  • Dobra umiejętność komunikacji z całym zespołem
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Angielski na poziomie średnio-zaawansowanym (B2)

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość silnika Unity
  • Znajomość platform Xbox oraz Playstation
  • Znajomość jakiegokolwiek narzędzia do raportowania błędów
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

Działamy w Unity (i nie tylko) komercyjnie już od kilku lat. Core team składa się z sześciu osób mających na koncie takie doświadczenia jak praca nad Cyberpunk 2077, Dead Island, czy nominacja Steam Awards w kategorii gra roku VR. Do Grapes Pickers zapraszamy osoby chcące pracować zdalnie, wziąć udział w tworzeniu obiecującej gry indie. Gra jest pierwszym krokiem w naszym planie rozwoju studia, więc zależy nam, aby wspólnie działać również po zrobieniu Survival Machine, nad kolejnymi grami.

Prześlij nam swoje CV, portfolio, a w treści maila napisz kilka słów o sobie lub/i jakie masz wrażenia odnośnie gry Survival Machine. Zgłoszenia proszę przesyłać przez formularz Skillshot.

Nie zapomnijcie dodać do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. takiej:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grapes Pickers sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w tym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Data publikacji: 2022-11-17

Liczba wyświetleń: 2032