Praca w branży gier

Koncept Artysta/ Illustrator

dla Archon Studio w Zdalne lub Piła

Praca stała Grafika i animacja

Cześć, jesteśmy Archon Studio i poszukujemy zdolnego artysty!
Jeśli chcesz pracować nad grami planszowymi opartymi na licencjach legendarnych franczyz, tworzyć tereny wykorzystywane podczas niezapomnianych sesji RPG oraz projektować pełne charakteru postaci, to jest to oferta dla Ciebie!

WYMAGANIA:

  • Świetne umiejętności rysunkowe
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Doskonała znajomość Adobe Photoshop
  • Umiejętność wpasowania się zadaną stylistykę
  • Znajomość anatomii
  • Podstawowa znajomość Blendera
  • Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie spójnych konceptów terenów do gier bitewnych
  • Projektowanie postaci z wyraźnym charakterem, na potrzeby rzeźbienia figurek
  • Tworzenie szybkich szkiców wizualizujących nowe rozwiązania technologiczne
  • Wykonywanie ilustracji do projektów gier planszowych zgodnie z wymaganą stylistyką
  • Współpraca z rzeźbiarzami (dostarczanie referencji, tworzenie modeling sheetów)

DODATKOWE ATUTY:

  • Zainteresowanie architekturą
  • Pasja do gier planszowych i bitewnych
  • Umiejętność tworzenia UI
  • Doświadczenie w projektowaniu fizycznych obiektów

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (5000- 8000 Brutto)
  • Służbowy sprzęt
  • Możliwość uczestnictwa w kursach zwiększających zakres umiejętności
  • Pracę nad licencjonowanymi produktami najsłynniejszych firm (Mattel, Bethesda, Ubisoft)
  • Elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2022-11-18

Liczba wyświetleń: 1315