Praca w branży gier

Unity Developer

dla Monster Couch w Poznań lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Do zespołu Monster Couch poszukujemy osoby na stanowisko:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać przede wszystkim za rozwijanie naszego ukochanego projektu, jakim jest Wingspan. Będziesz działać w zespole nad utrzymaniem gry oraz rozwijaniem jej kolejnych dodatków i funkcjonalności, a w przyszłości włączysz się w pracę nad kolejnymi projektami.

Z założenia szukamy kogoś na miejscu w Poznaniu - na żywo łatwiej obgadać kreatywne wizje i pomysły. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej dobie nie zawsze jest to możliwe, a dla wartościowego pracownika warto się dogadać na formę zdalną :) Jeśli jesteś z innego miasta, będziemy zapraszać Cię do odwiedzenia nas raz na jakiś czas.

Nasz proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów:
CV -> Pytania o zainteresowania (tzw. cultural fit) -> Zadanie testowe -> Phone screen -> Rozmowy z zespołem

Obowiązki:

  • Implementacja nowych oraz modyfikacja istniejących systemów w grze Wingspan i jej dodatkach;
  • Projektowanie rozwiązań, tworzenie wydajnego i przejrzystego kodu w języku C#;
  • Stała współpraca z resztą zespołu przy ulepszaniu i implementacji nowych mechanik oraz naprawianiu błędów.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności rozwijania i optymalizacji projektów w środowisku Unity;
  • Dobra znajomość języka C# oraz systemu kontroli wersji Git;
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zespole projektowym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zaangażowanie w projekt i pracę zespołu, poczucie współodpowiedzialności za pracę i jej efekty;
  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu lub przenoszeniu gier na konsole i/lub platformy mobilne;
  • Doświadczenie w pracy przy utrzymywaniu gotowego projektu;
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji shaderów w Unity;
  • Zainteresowanie grami komputerowymi i konsolowymi.
  • Zamiłowanie do gier planszowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 8 000 - 14 000 PLN netto B2B (możliwe też inne formy zatrudnienia, w tym UoP);
  • Ubezpieczenie medyczne;
  • Wsparcie dobrze dogadującego się zespołu;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem;
  • Możliwość pracy zdalnej (ale będziemy Cię co jakiś czas do siebie ściągać ;) )

O nas:
Aktualnie pracujemy nad rozwijaniem naszego najnowszego tytułu Wingspan oraz portujemy gry na konsole Xbox, PlayStation i Switch. Nasze najbliższe plany skupiają się wokół dodatkowych platform i dodatków do Wingspana oraz drugiej, jeszcze nie ogłoszonej, adaptacji gry planszowej. W dalszej perspektywie planujemy rozwijać nasze portfolio o kolejne cyfrowe gry planszowe, konsolowe porty i oryginalne produkcje. Jesteśmy studiem finansowo niezależnym - utrzymujemy się z tworzenia i wydawania gier.

Nasze biuro mieści się rzut beretem od Starego Rynku, w Pyramida Hub - poznańskim kolektywie twórców, skupiającym studia i freelancerów związanych głównie z gamedevem.

Jak się zgłosić:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego, koniecznie z dopiskiem “Unity Developer” w tytule wiadomości - jobs@monstercouch.com

Prosimy o dopisanie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2022-11-22

Liczba wyświetleń: 1532