Praca w branży gier

Unity Developer / Programista C#

dla GOAT Gamez w Warszawa (centrum) lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Goat Gamez to studio, które koncentruje się na tworzeniu gier pokazujących oryginalne podejście do tematyki sportowej. Eksperymentujemy z gatunkami, również takimi, które nie są oczywiste dla gier sportowych. Staramy się uchwycić sportowe emocje - także ukazując je zza kulis. Nasze ambitne plany wspiera fakt, że możemy czerpać z know-how oraz zasobów współzałożycieli spółki - grupy Movie Games oraz Roberta Lewandowskiego - i że cieszymy się zarazem swobodą i autonomią w podejmowanych przez studio działaniach.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i rozwój mechanik gameplayowych oraz funkcjonalności gry
• Implementacja, testowanie i optymalizacja kodu
• Współpraca z pozostałymi członkami Zespołu (dążymy do tego, by każdy członek Zespołu miał realny wpływ na rozwój projektu)

Oczekiwania:

• Swoboda w pracy w silniku Unity
• Bardzo dobra znajomość C#
• Znajomości systemu kontroli wersji git/P4
• Terminowość i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
• Orientacja w najnowszych trendach i rozwiązaniach w projektowaniu gier
• Duża samodzielność
• Postawa skoncentrowana na działanie i rozwiązywanie problemów

Mile widziane:

• Portfolio z kompletnymi, grywalnymi projektami
• Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum (lub innych metodykach Agile’owych)
• Zainteresowanie tematyką sportową

W zamian:

• B2B lub umowa-zlecenie
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Prowadzony według klarownych zasad okres próbny
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
• Przyjazne środowisko pracy - nastawione na tworzenie zdrowych procesów
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość pracy zdalnej
• Realny wpływ na tworzony projekt
• Duże możliwości rozwoju

Data publikacji: 2022-11-21

Liczba wyświetleń: 869