Praca w branży gier

Tester Gier z doświadczeniem

dla Petard Games sp. z o.o. w Kraków

Praca stała Testowanie

Dynamicznie rozwijające się studio, tworzące gry video i dodatki DLC na platformę PC, poszukuje osoby, która uzupełni kilkunastoosobową ekipę.

Poszukujemy osób na stanowisko: Doświadczony tester gier, który zasili nasz zespół i pomoże nam w pracach nad naszymi projektami.

Obowiązki:
• Testy eksploracyjne
• Testy oparte o user story
• Testy oparte o checklistę
• Przygotowywanie przypadków testowych
• Wsparcie swoją wiedzą zespołów developerów

Oczekujemy:
• min. 1 roku doświadczenia w testowaniu gier
• umiejętności analitycznego myślenia
• doświadczenia w opracowywaniu rozwiązań dla napotkanych problemów
• umiejętności pracy w zespole
• znajomości rynku gier komputerowych
• angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe atuty:
• certyfikat ISTQB (poziom podstawowy)
• doświadczenie w gamedevie
• doświadczenia w używaniu programów do zarządzania projektami (Trello, Testrail, Postman)
• bycie growym maniakiem (no-life czy nerd to u nas komplement)

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
• Kartę Multisport
• Pakiet opieki medycznej
• Super atmosferę naszego krakowskiego biura
• Długofalową współpracę

Data publikacji: 2022-11-22

Liczba wyświetleń: 728